تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آگهی آزمون وکالت دادگستری (تجربیات آزمون)

استخدام کانونهای وکلای دادگستری

آزمون برگزار شد

آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت 8 آذر ماه با موفقیت برگزار شد.

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم که تمامی اخبار مرتبط با این آزمون از جمله اخبار مربوط به اعلام نتایج در همین مبحث اطلاع رسانی خواهد شد.
داوطلبان گرامی میتوانند اطلاعات و تجارب خود را در رابطه با نحوه برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه و گزینش در همین صفحه اعلام نمایند.

جهت سفارش پستی کتاب راهنمای مصاحبه حضوری و گزینش اینجا کلیک نمایید

نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده درآزمون پذيرش متقاضيان پروانه كارآموزی وكالت

جهت نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده درآزمون پروانه کارآموزی وکالت (ویژه داوطلبان دارای معلولیت) سال 98 اینجا کلیک نمایید
جهت نظر سنجی از داوطلبان شرکت کننده درآزمون پروانه کارآموزی وکالت (داوطلبان عادی) سال 98 اینجا کلیک نمایید
جهت دفترچه سوالات و کلید آزمون ورودی اخذ پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال 97 اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به سامانه نمایش کلید آزمون اینجا را کلیک نمایید

خبر 10 آذر 98: مقبولیت قانونی آزمون وکالت قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

با وجود اینکه در فضای مجازی از نبود مجوز برای برگزاری آزمون وکالت از سوی مرکز وکلای قوه قضائیه صحبت می‌شود اما براساس مستندات قانونی، این آزمون دارای مجوزهای لازم است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 20 آبان 98: مجاز بودن برگزاری آزمون وکالت توسط قوه قضائیه (منبع: خبرگزاری فارس)

ابوالفضل ابوترابی، عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حقوقی و قضائی خبرگزاری فارس با اشاره به قانونی بودن برگزاری آزمون وکالت توسط مرکز وکلای قوه قضائیه اظهار داشت: دو نوع استدلال در مورد برگزاری آزمون وکالت توسط مرکز وکلای قوه قضائیه وجود دارد، دسته اول بر این اعتقاد هستند که مدت زمان اجرای ماده 187 در برنامه سوم توسعه به پایان رسیده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 آبان 98: ثبت نام بیش از 100 هزار نفر در آزمون وکالت (منبع: خبرگزاری تسنیم)

دکتر علی بهادری جهرمی؛ رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه در گفتگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری تسنیم از ثبت‌نام 107 هزار داوطلب آزمون وکالت خبر داد و اظهار کرد: آزمون امسال برای نخستین بار به‌صورت یکپارچه در سراسر کشور برگزار می شود و جایابی داوطلبان پذیرفته شده بعد از آزمون صورت می‌گیرد

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آبان 98: امکان شرکت در آزمون وکلای قوه قضائیه قبل از انجام خدمت سربازی (منبع: خبرگزاری ایسنا)

سخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان شرکت در آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه برای کارشناسان حقوقی، رسمی و مشاوران خانواده قبل از انجام خدمت سربازی خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 آبان 98: تمدید مهلت ثبت نام آزمون وکالت دادگستری ایران (منبع: خبرگزاری مهر)

زمان ثبت نام در آزمون وکالت سال ٩٨ از سوی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه به مدت یک هفته تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر بنا بر اعلام روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه زمان ثبت نام در آزمون وکالت سال ٩٨ به مدت یک هفته تمدید شد.

مطابق این اطلاعیه فارغ التحصیلان و دانشجویان ترم آخر رشته‌های حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی و همچنین دارندگان مدارک معادل حوزوی می‌توانند تا روز (چهارشنبه ١۵ آبان ماه) با مراجعه به وب سایت مرکز وکلا قوه قضائیه نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

آزمون وکالت ١٣٩٨ روز جمعه ٢٩ آذرماه در حوزه‌های آزمونی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

 آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران – 25 شهریور 98

به اطلاع متقاضیان می‌رساند کانونهای وکلای دادگستری ایران (عضو اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران- اسکودا) متشکل از کانون وکلای دادگستری مرکز- آذربایجان شرقی – فارس و کهگیلویه و بویراحمد- اصفهان – آذربایجان غربی – مازندران- خراسان رضوی، شمالی و جنوبی – گیلان- قزوین- خوزستان – کرمانشاه – همدان – قم – کردستان – گلستان – اردبیل- مرکزی- بوشهر – زنجان – لرستان – کرمان- البرز -چهارمحال و بختیاری- یزد و ایلام از طریق آزمون کتبی و طبق مقررات و قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت مصوب سال ۱۳۷۶ به تعداد مورد نیاز مجموعاً ۳۴۵۱ نفر به شرح ذیل و با توجه به شرایط و موارد زیر کارآموز وکالت می‌پذیرند.

> شرایط شرکت در آزمون و اخذ پروانه کارآموزی وکالت

۳-۱- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.

۳-۲- دارا بودن دانشنامه لیسانس یا بالاتر حقوق (از دانشکده های حقوق داخل یا خارج کشور که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد)یا دانشنامه لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی یا معادل آن از دروس حوزوی و دانشگاهی با تایید مرجع صالح.

تبصره ۱: کسانی که فاقد مدرک کارشناسی حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی یا معادل آن از دروس حوزوی و دانشگاهی با تایید مرجع صالح بوده و فقط دارای مدارک بالاتر آن هستند حق شرکت در آزمون را ندارند بنابراین از ارائه مدارک بالاتر به جز مدارک کارشناسی عنوان شده خودداری نمایند.

تبصره ۲ : مدرک معادل حوزوی مدرکی است که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

تبصره ۳: دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته حقوق با مدرک کاردانی مرتبط به شرط آن که واحدهای دروس دوره کارشناسی حقوق را گذرانده باشند مجاز به شرکت در آزمون هستند.

۳-۳ – شرایط سنی: پروانه کارآموزی وکالت دادگستری در حوزه قضائی استان تهران فقط به کسانی داده می‌شود که هنگام ثبت نام سن آنها از چهل سال تمام بیشتر نباشد و برای سایر حوزه‌های قضائی پروانه کارآموزی به کسانی داده می‌شود که هنگام ثبت‌نام سن آنها ا ز پنجاه سال تمام بیشتر نباشد.

۳-۴- برای اشخاصی پروانه کارآموزی صادر می شود که دارای شرایط مندرج در قوانین و مقررات ناظر بر وکالت باشند.

توجه مهم:
جهت مشاهده متن کامل آگهی آزمون پذیرش پروانه کارآموزی مورخ 25 شهریور 98 اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت سازمان سنجش اینجا کلیک نمایید

 انتشار آگهی آزمون وکالت دادگستری – 17 شهریور 98

مرکز وکلاء، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، در اجرای بند «ب » ماده ۴ آئین نامه اجرایی ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسامی مصوب ۲۹ / ۱۱/ ۹۷ از متقاضیان اخذ پروانه وکالت دادگستری جهت شرکت در آزمون ثبت نام به عمل می آورد.

> مدارک لازم جهت ثبت نام در آزمون وکالت

داوطلبان محترم لازم است تصویر اسکن شده مدارک زیر را در هنگام ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند.
۱) یک قطعه عکس ۴* ۳ با زمینه روشن و رعایت شئونات اسامی با حجم حدا کثر ۱۵۰ کیلوبایت.
۲) تمام صفحات شناسنامه
۳) کارت ملی
۴) گواهی فراغت از تحصیل یا گواهی اشتغال به تحصیل در مقطع کارشناسی یا بالاتر رشته حقوق) گرای شهای مختلف حقوق و فقه و مبانی حقوق اسامی) از دانشکده‌های معتبر داخلی یا خارجی )در حالت اخیر، به شرط ارزیابی رسمی)
۵) مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه برای آقایان )کارت پایان خدمت،گواهی معافیت دائم یا موقت) و در خصوص افرادی که در حال سپری کردن خدمت وظیفه عمومی هستند یا در مهلت قانونی اعزام به خدمت پس از اتمام معافیت تحصیلی هستند، مدارک مثبت این وضعیت باید ارسال شود.
۶) پروانه وکالت ویژه دارندگان پروانه وکالت که برای تغییر حوزه قضایی خدمت در آزمون شرکت می‌کنند.

تبصره ۱: داوطلبانی که موفق به کسب حد نصاب نمره و رتبه در آزمون می شوند برای اخذ پروانه وکالت باید شرایط مقرر در ماده ۵ آئین نامه اجرایی مرکز و سایر قوانین و مقررات حاکم بر اخذ پروانه وکالت و مفاد آنها را دارا باشند، آگاهی از این شرایط و مقررات هنگام ثبت نام در آزمون بر عهده داوطلبان است و مسئولیت عدم احراز شرایط در قوانین مذکور متوجه ایشان خواهد بود، قبولی در هر یک از مراحل آزمون یا مصاحبه علمی و شخصیتی برای شرکت کنندگانی که شرایط ذکر شده در قوانین و آیین نامه‌های مربوطه را نداشته باشند هیچگونه حقی ایجاد نمی‌کند.
تبصره ۲: داوطلبان هنگام ثبت نام نباید مشمول شرایط غیبت از خدمت وظیفه عمومی باشند.

توجه مهم:
جهت مشاهده آگهی آزمون وکالت دادگستری مورخ 17 شهریور 98 اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده سایر اطلاعات و شرایط آزمون وکالت دادگستری در سال 98 فایلهای PDF زیر را مطالعه نمایید:
+ جهت مشاهده آگهی آزمون وکلا اینجا کلیک نمایید

توجه: مهلت ثبت نام پایان پذیرفته است.
شما کاربران گرامی می توانید از طریق بخش نظرات همین صفحه (پایین این صفحه) در خصوص این آزمون استخدامی بحث و تبادل نظر بفرمایید.

جهت مشاهده متن آگهی در سایت اصلی مرکز وکلا قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید

برچسب ها: hsjonhl, آگهی آزمون وکالت, آگهی های استخدام سال 95, استخدام 95, استخدام امروز, استخدام جدید, استخدام در سال 95, استخدام روز, استخدام سال 95, استخدام کاراموز کانون وکالت, استخدام کانون وکلا, استخدام کانون وکلای دادگستری, استخدام کانونهای وکلای دادگستری, استخدام کانونهای وکلای دادگستری ایران, استخدام های 95, استخدام های جدید 95, استخدام های سال 95, استخدام های مهم سال 95, استخدامی 95, استخدامی امروز, استخدامی های سال 95, پذیرش کارآموز وکالت, پروانه کارآموزی وکالت, جذب کارآموز وکالت, سایت استخدام
   

برچسب ها : آزمون وکالت دادگستری تجربیات آزمون

آگهی آزمون وکالت دادگستری (تجربیات آزمون)

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه