تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

نحوه دست پیدا کردن به کار تمام وقت از طریق دوره کارآموزی

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
نحوه دست پیدا کردن به کار تمام وقت از طریق دوره کارآموزی

در این پست سعی داریم درمورد نحوه دست پیدا کردن به کار تمام وقت از طریق دوره کارآموزی برای شما توضیحاتی را ارائه کنیم. اگر جز افرادی هستید که می خواهید شغل تمام وقتی داشته باشید باید اول یکسری کارها را انجام دهد تا به شغل مورد علاقه خود دست پیدا کند . از این رو ما یکسری نکات را برای شما آماده کرده ایم که با مطالعه این نکات می توانید به شغل مد نظرتان برسید . در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه دست پیدا کردن به کار تمام وقت از طریق دوره کارآموزی

دوره‌های کارآموزی در پیشرفت شغلی خیلی سودمند می باشند. این دوره‌ها در بدست آوردن تجربه و اطلاعات خیلی اثرگذار بوده و شما را با محیط کار و وظیفه های مرتبط به رشته‌تان آشنا خواهد کرد، به همین علت به استخدام منجر نخواهد شد. با اندکی هوشیاری و کوشش خواهید توانست از یک کارآموز تبدیل به یک کارمند خواهید شد . این مقاله راه‌کارهایی برای تبدیل کارآموزی به کار تمام وقت را در اختیار شما واهد گذاشت.

بیشتر بخوانید: نحوه راه اندازی یک کسب و کار موفق

هدف های خود را به نمایش بگذارید

از اول دوره کارآموزی با سرپرست خود صحبت کرده و اهداف خود را مطرح نمایید تا بداند که شما برنامه‌ریزی کاری دارید و در رسیدن به اهداف خود جدی هستید. چنان چه علاقه‌مند به زمینه به خصوصی هستید، حتما این علاقه‌مندی را با سرپرستتان در میان بگذارید تا در صورت امکان به شما کمک کند. هم چنین می‌توانید با مسئولان منابع انسانی سازمان هم حرف بزنید و در مورد توانایی‌ها،علاقمندی‌ها ، اهداف و تجربیات خود توضیح دهید. مسئولان منابع انسانی پیش از دیگران از فرصت‌های تازه شغلی باخبر شده و مسئولیت پیدا کردن نیروهای مناسب را به عهده دارند.

از مدیر خود درخواست کنید به شما بازخورد بدهد

در هر کاری از نظرات رئیس خود بهره شوید و از او تقاضا کنید تا نظر واقعی خود را در خصوص کارتان با شما در میان بگذارد. زمانی که بداند مشتاق اصلاح و پیشرفت می باشید و از انتقاد استقبال می‌کنید، قطعاُ راهنمایی‌های سودمندی را مطرح خواهد کرد تا بتوانید اشتباهاتتان را درست کنید و کار مناسب تری ارائه دهید. با دانستن نقطه های ضعف و قوت خود، بهتر می‌توانید به کارتان ادامه بدهید.

تنها به دپارتمان خود اکتفا نداشته باشید

بعضی وقت ها شما همه ی سعی خود را می‌کنید اما علی‌رغم میل مدیرتان، وی امکان جذب نیروی سازمانی تازه را نخواهد داشت. با سرزدن به دپارتمان های دیگر و آشنایی با رییسان دیگر و معرفی خود و قابلیت های و اهداف کاریتان، از آن ها درخواست کنید تا شما را هم برای مصاحبه‌های خود در نظر داشته باشند.

روابط قوی داشته باشید

علاوه بر داشتن رابطه‌ای خوب با سرپرستتان، سعی کنید تا با تمام همکاران و رؤسای بخشهای دیگر نیز رابطه‌ای خوب و صمیمی داشته باشید. در محیط کار، روابط کاری مفید و موثر بسیار سودمند هستند و از پیشرفت شغلی بهتر و سریع‌تر گرفته تا بهره‌وری زیادتر ، همه جا مشکل‌گشای شما می شود. حتی چنان چه از این سازمان بروید، همکارانی که تجربه کاری مناسبی در کنار شما داشته‌اند، می توانند شما را به دوستان خود در سایر  سازمان ها معرفی نموده و موجب گسترش شبکه ارتباطی شما می شوند.

مطلب مرتبط:

نحوه پیدا کردن کار برای دانشجویان

   

برچسب ها : کارآموزی

نحوه دست پیدا کردن به کار تمام وقت از طریق دوره کارآموزی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه