تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

نحوه استخدام شدن به عنوان یک کار آموز برنامه نویس

 نحوه استخدام شدن به عنوان یک کار آموز برنامه نویس

در اینجا ما سعی داریم در مورد نحوه استخدام شدن به عنوان یک کار آموز برنامه نویس توضیحاتی را برای شما ارائه کنیم. برای اینکه بتوانید در حوزه برنامه نویسی شغل مناسبی داشته باشید با خود را به زحمت بندازید به دلیل اینکه برای شاغل شدن در این زمینه باید یک برنامه نویس خوبی باشید. حال ما در اینجا راه های را برای شما خواهیم گفت که با پیروی از این نکته های می توانید شغل مناسبی در این زمینه داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید.

نحوه استخدام شدن به عنوان یک کار آموز برنامه نویس

مشخص کردن مسیر خود !

یک دید کلی از مسیر خود داشته باشید، در حوزه نرم‌افزار بیش از اندازه انتظار شما را پراکنده است، زمینه‌های بیشتری هستند که می‌توانید در آن کار کنید:

زمینه برنامه‌نویسی وبزمینه برنامه‌نویسی شبکهزمینه برنامه‌نویسی برای موبایل اندروید و آی او اسزمینه برنامه‌نویسی سیستمزمینه کار با داده (داده کاوی و…)و….

تعیین کنید به کدام حوزه برنامه‌نویسی علاقه مند هستید، در صورتی که تمایل دارید تجربه کسب کنید، حتما کار در چند زمینه‌ای که زیادتر علاقه دارید را نادیده نگیرید!

عجول نباشید!

پیشرفت شغلی خود را فدای کارکردن در شرکت‌های بی اهمیت نکنید! چنان چه لازم هست زمان بیشتری به کارآموزی در شرکت‌های بزرگ بپردازید

با کمپانی های برتر حوزه خود بیشتر آشنا شوید!

قطعاً شرکت‌های بیشتر هیتند که شما تمایل دارید داخل آنها کار کنید! اون شرکت‌ها در نظر داشته باشید و رزومه‌ی خودتون رو برای آگهی‌های استخدام کارآموزی این شرکت‌ها بفرستید.

رزومه‌ مناسب یک برنامه‌نویس را به همراه داشته باشید!

هنگامی که کاربر دارای تجربه کافی نیست و تقاضای همکاری برای کارآموزی دارند، رزومه بیش از قبل نقش خودش را نشان خواهد داد.

از فرمت استاندارد و مناسب یک رزومه استفاده نمایید، رزومه‌ی شما نباید از لحاظ گرافیکی نامناسب و  بهم ریخته باشد، این اولین گام است.

روی مهارت‌ها و کار‌های که می دانید مانور دهید، رزومه‌ی شما می بایست گویای مسیر آینده‌ی شما باشد، همه ی تکنولوژی‌هایی که اسم آن ها به گوشتان خورده است در رزومه‌ی خود قرار دهید.

اطلاعات آموزشی یا  تحصیلی خود را به دقت وارد کنید اما روی آن ها مانور بیش از اندازه ندهید، بر خلاف صنایع دیگر شرکت‌هایی که در پی استخدام برنامه‌نیس می باشند، دقت زیادتری به سوابق تحصیلی شما نخواهند کرد، بیشتر به توانایی و  استعداد شما در یادگیری دقت می‌کنند.

نحوه استخدام شدن به عنوان یک کار آموز برنامه نویس

فعالیت داشته باشید و بروز باشید !

با تازه ترین تکنولوژی‌های صنعت خود بیشتر آشنا شوید، حداقل چند بلاگ مربوط با حوزه خود در برنامه‌نویسی را دنبال کنید، با دیگران در مورد اطلاعات تازه ای که کسب نموده اید گفتگو کنید، بیش از هر چیزی دیگری به مطالعه کدهای دیگران در شبکه‌ها بپردازید و پروژه‌های تازه حوزه خود از طریق گیت‌ هاب آشنا شوید و در توسعه‌ی اون ها از طریق گیتهاب نقش داشته باشید، یک پروفایل گیت‌هاب پر پرو پیمون شاید زیادتر از هرچیز دیگه‌ای به استخدام شدن شما کمک خواهد کرد!

موقع مصاحبه اشتیاق بیشتری نشان دهید!

در صورتی که به عنوان یک کارآموز برنامه‌نویسی شما برای مصاحبه و استخدام شدن مورد تایید قرار گرفتید، موقع مصاحبه فقط چیزی که موجب می شود نظر کارفرما نسبت به شما خوب باشد، اشتیاق و نگرش شما می باشد.

با شرکت‌های گوناگون شانس خود را امتحان کنید!

قطعا اصلی ترین فاکتوری که موجب می‌شود شما زودتر به عنوان کارآموز برنامه‌نویسی استخدام شوید، فرستادن تقاضای همکاری به شرکت‌های زیادتر است، تعداد بیشتری از شرکت‌ها به استخدام کارآموز به خصوص در زمینه برنامه‌نویسی معتقدند آگهی‌های استخدام کارآموزیشون رو در وب سایت‌ها  و شبکه‌های اجتماعی انتشار می‌کنن، این فرصت‌ها رو از دست ندید و رزومتون رو براشون بفرستید تا شانس استخدامتون بیشتر شود.

مطلب مرتبط:

علت اینکه تا الان بیکار هستید چیست؟

چگونه یک کارشناس فروش استخدام کنیم؟

   

برچسب ها : استخدام عنوان برنامه

نحوه استخدام شدن به عنوان یک کار آموز برنامه نویس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه