تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا جستجوی آگهی‌ها برای یافتن شغل مورد نظر پلی برای دستیابی آسان کارفرمایان و کارجویان به اهدافشان است. فرقی نمی‌کند یک کارجو در جستجوی کار باشید یا یک کارفرما به دنبال استخدام متخصص و نیروی فنی؛ با پیشرفت دنیای تکنولوژی صرف کردن وقت برای انجام کارها به شیوه سنتی آن هم در مقوله استخدام و جذب نیروی کار، اقتصادی و مقرون به صرفه نیست. در این مقاله کاریاب دات نت قصد داریم شما را با تکنیک‌های جستجو و ثبت آگهی استخدام اینترنتی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

   فهرست مطالب این مقاله  :

دانستنی‌های جستجو و ثبت آگهی استخدام اینترنتی در کسب و کارمزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتیافراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند؟جستجوی آگهی استخدام اینترنتی راهی موثر برای یافتن شغل دلخواهمصاحبه شغلی یک گام تا اشتغال!اصول مذاکره موفق در مصاحبه استخدامیدانستنی‌های جستجو و ثبت آگهی استخدام اینترنتی در کسب و کار

در شیوه سنتی جستجو و ثبت آگهی استخدام؛ یک واسطه با نام مرکز شغل یابی (نهاد کاریابی) بین کارجو و کارفرما قرار دارد که مانع از تعامل رو در رو بین آن‌ها است. برخی از زیان‌های استفاده از شیوه سنتی برای جستجو و ثبت آگهی استخدام را می‌توان به شرح ذیل دانست:

وجود واسطه بین کارفرما و کارجوصرف زمان طولانی برای دریافت نتیجه مطلوب به دلیل واسطه‌گری عامل ثالث (نهاد شغل یابی)اخذ هزینه بالا از کارفرما و کارجو برای برقراری ارتباطعدم دسترسی به رزومه‌های سایر کارجویان نهاد کاریابیبی‌اطلاعی کارفرما از تعداد درخواست‌ها برای شغل آگهی شده و استقبال کارجویان

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

در حالی که با استفاده از شیوه ثبت و جستجوی آگهی استخدام اینترنتی مشکل فوق مرتفع می‌گردد و میتوانید به صورت مستقیم با کارجویان در ارتباط بوده و نیروهای متخصص و ماهر را برگزینید. ضمن اینکه جستجوی آگهی استخدام اینترنتی برای کارجویان نیز دارای منافع است:

امکان آشنایی با شرکت یا سازمان پیش از ارسال درخواست استخدامپیدا کردن شغل مناسب بر اساس رسته شغلی و شهرستان محل اقامتسرعت بخشی به روند استخدام و بدور از بروکراسی‌های اداری و مراجعات متعددارزیابی موقعیت شغلی از طریق آگهی استخدامکاهش هزینه استخدام (عدم پرداخت مبلغی به نهاد شغل یابی واسطه)صرفه‌جویی در زمان استخدامدسترسی به منبع گسترده‌ای از آگهی استخداممزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی

برخی از مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی برای شرکت‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

صرفه‌جویی در زمان استخدام کارجویان متخصص و ماهردسترسی به ابزارهای مدیریتی پیشرفتهامکان فیلتر و جستجو کارجویان شایستهبهبود روند استخدامدسترسی به امکانات گزارش‌گیری دقیق و بررسی میزان توجه کارجویان به آگهی استخدامامکان ویرایش و مدیریت آگهی استخدام‌های متعدددسترسی به پایگاه داده گسترده‌ای از کارجویان و کاندیداهای شغلی مدنظردستیابی به فرصتی برای برندسازی شرکت به منظور جذب کارجویان و استخدام متخصص

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

سایت کاریاب دات نت به عنوان پیشگامی در عرصه درج و ثبت آگهی استخدام اینترنتی به شما کمک میکند تا نیرو کار ماهر و متخصص خود را در کمترین زمان ممکن بیابید.

افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند؟

استخدام یکی از سخت‌ترین کارهایی است که باید توسط مدیریت هر سازمان انجام شود. استخدام افراد مناسب میتواند کسب و کار شما را شکوفا کند در حالی که انتخابی نادرست از لحاظ سرمایه و زمان به شما خسارت وارد می‌نماید. بنابراین بسیار مهم است که بدانید چه زمانی شروع به استخدام مهندس و کارشناس متخصص نمایید تا رشد و رونق به وقوع بپیوندد و بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید. در مقاله «چگونه افراد متخصص را جذب کنیم؟ استخدام مهندس یا نیروی فنی!» به تفضیل در مورد انتخاب نوع نیروی کار و استخدام کارجویان برای مشاغل گوناگون صحبت کرده‌ایم.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

زمانی که به عنوان مسئول شرکت و مدیر کسب و کار تصمیم قطعی خود را برای جذب نیروی فنی ماهر اتخاذ کردید گام بعدی یعنی جذب و استخدام نیروی متخصص آغاز می‌شود. افراد متخصص به طور کلی جذب مشاغلی می‌شوند که امکانات و آینده شغلی معینی را برایشان به ارمغان بیاورد. با کسب شناخت درست نسبت به انتخاب‌های کارجویان ماهر و متخصص میتوانید در نگارش و نحوه ثبت آگهی استخدام اینترنتی خود این ملاک را مد نظر قرار دهید:

بیان مزایای ارزشمند شغل پیشنهادی در حین ثبت آگهی استخدام اینترنتی مانند:اختصاص بخشی از سود شرکت به متخصصینبرگزاری دوره‌های آموزشی در شغل مورد نظر با هزینه شرکتارائه خدمات رفاهی و ورزشی به پرسنل (کارت تخفیف باشگاه، استخر و..)پرداخت کمک هزینه ایاب و ذهاب یا پارکینگآماده‌سازی امکانات مناسب در محیط کاردفتر کار مناسبتجهیزات مورد نیازنرم افزارهای ضروری و..وجود برنامه کاری منعطف با امکان دورکاریارائه روش‌ها و فرصت‌های پیشرفت شغلیارائه توصیف دقیقی از فرهنگ اشتغال و محیط کاری شرکت

از خدمات سایت شغل یابی کاریاب دات نت میتوان به مدیریت و درج آگهی استخدامی متعدد، ویرایش و بازنویسی آگهی ها، دسترسی به پایگاه اطلاعاتی کارجویان ماهر، ارسال رایگان آگهی و درج آگهی استخدام در تلگرام و.. نام برد. همچنین ثبت نام  و ورود کارفرمایان به پنل مدیریت برای ثبت آگهی رایگان است. برای کسب اطلاعات بیشتر مطلب مربوط به آموزش نحوه درج آگهی استخدام در سایت کاریاب را مطالعه نمایید.

جستجوی آگهی استخدام اینترنتی راهی موثر برای یافتن شغل دلخواه

زمان خود را هدر ندهید و هوشمندانه به دنبال شغل مورد نظر خود باشید. به عنوان یک کارجو از چه روش‌هایی برای جستجوی آگهی استخدام استفاده میکنید؟ اگر تا کنون در پیدا کردن شغل موفقیت چندانی کسب نکرده اید؛ زمان آن فرارسیده که روش عاقلانه و هوشمندانه‌تری را امتحان کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

چگونه زود کار پیدا  کنیم؟ از کجا کار پیدا کنیم؟ اگر قصد دارید تنها با بررسی آگهی استخدام و بخش نیازمندی‌های روزنامه، مجلات و توصیه به دوست و آشنا در پیدا کردن شغل موفق شوید، بخاطر داشته باشید که باید زمان زیادی را در رویای دستیابی به شغل ایده‌آل صرف کنید. با کاریاب دات نت همراه شوید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در شغل دلخواه خود مشغول به کار شوید.

عضویت در خبرنامه کاریاب: برای عضویت در خبرنامه سایت کاریاب دات نت کافی است در پایین صفحه اصلی سایت و در جعبه موجود در تصویر آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و دکمه ثبت را بفشارید. به این ترتیب به صورت روزانه اطلاعات و آگهی‌های استخدامی مربوطه برایتان ارسال می‌شود.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

همچنین کارجویان با مراجعه به سایت کاریابی رایگان کاریاب دات نت میتوانند ضمن مشاهده درج آگهی استخدام در روزنامه همشهری، آگهی استخدام تهران را به صورت رایگان جستجو و ارزیابی نمایند. کاریاب دات نت پاسخی عملی به سوال «کجا میتونم کار پیدا کنم» است. ما از اولین گام‌های یافتن شغل تا اشتغال در کنار شما هستیم.

مصاحبه شغلی یک گام تا اشتغال!

پیدا کردن شغل مناسب در میان آگهی استخدام اینترنتی و ارسال رزومه پایان راه نیست. شما برای اشتغال در کار دلخواه خود باید از مانع «مصاحبه شغلی» عبور کنید. پشت سر گذاشتن موفقیت‌آمیز سوالات گزینش و مصاحبه استخدامی میتواند سخت باشد، حتی اگر پیش از این در مصاحبه‌های شغلی متعددی شرکت کرده و در این راه شانس اشتغال در شغل مناسب را از دست داده باشید. نگران نباشید شما در این مسیر تنها نیستید. کلید موفقیت در مصاحبه استخدامی در توانایی شما برای کنترل اضطراب و استرس نهفته است.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

اگر فردی درون گرا هستید؛ به جای اینکه از مصاحبه شغلی غولی زشت و کریه بسازید با مطالعه مقاله «چگونه برای یک مصاحبه شغلی به عنوان فردی درون گرا آماده شویم؟» رویای شغلی خود را به واقعیتی عینی بدل کنید.

بخاطر داشته باشید؛ استرس مصاحبه شغلی، شمشیری دولبه است که با کنترل و مدیریت آن میتوانید به شغل دلخواه خود دست یابید و در صورتی که در این رقابت عنان را از کف بدهید و مغلوب استرس خود شوید، آینده شغلی‌تان به ناکجا آباد خواهد رفت. شما تعیین کننده مسیر شغلی آینده‌تان هستید، بنابراین آینده را درخشان رقم بزنید و چون ستاره‌ای تابناک بدرخشید.

اصول مذاکره موفق در مصاحبه استخدامی

مصاحبه شغلی فرصتی برای ارزیابی توانمندی‌های تخصصی و بررسی توان روحی شما در کنترل و مدیریت موقعیت‌هایی است که در شغل آینده خود با آن مواجه خواهید شد. آشنایی با نحوه مصاحبه شغلی و یادگیری تکنیک‌های اصول مذاکره موفق شما را برای دستیابی به حقوق و مزایایی که شایسته‌تان است، یاری می‌نماید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتیانواع مذاکرات را میتوان به چهار دسته رقابت، سازش، همکاری و توافق تقسیم نمود. در این بین اصول مذاکره بُرد بُرد (Win Win Negotiation) در کسب و کار، قادر است موجبات مشارکت طرفین در بحث را ایجاد نماید به نحوی که در نهایت هر یک از طرفین از توافق کسب شده احساس رضایت و خشنودی داشته باشند.

پیروی از اصول مذاکره موفق زمانی حایز اهمییت است که شما به صورت طولانی مدت با طرف مقابل در ارتباط هستید (مانند رابطه کارجو و کارفرما یا کارکنان با یکدیگر) و قصد دارید در شرایط مساعدی از لحاظ کاری و ارتباطی باقی بمانید.

«اصول مذاکره» یک راهبرد مشترک برای برنده شدن است که طبق تحقیقات راجر فیشر و ویلیام یوری در کتابی تحت عنوان «Give a Yes»  منتشر شده است. اصول مذاکره در این تحقیق به 5 تکنیک کلی تقسیم می‌شود:

جدا کردن افراد از مشکل در محیط کاریتمرکز روی علاقه مندی‌ها به جای موقعیت شغلیایجاد گزینه‎هایی برای کسب منفعت متقابل کارجو و کارفرماتعیین و بکارگیری معیارهای عینیدستیابی به بهترین راهکار برای توافق در مذاکره شغلی

نگارش به قلم: پریسا وارسته

   

برچسب ها : استخدام اینترنتی تکنیک جستجوی بیاموزید

ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

جستجو های اخبار روز

خبرهای تازه