تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

استخدام نیروی کار یک پروسه روتین در هر شرکت و سازمان است که با ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا به شیوه سنتی آغاز می‌گردد. در این مقاله از سایت کاریاب دات نت قصد داریم روشی مناسب برای استخدام بهترین کارجویان در سریع‌ترین زمان ممکن را معرفی کرده، فواید و نحوه درج و ثبت آگهی استخدام اینترنتی رایگان در سایت کاریابی را آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

معرفی مزایا و معایب ثبت آگهی استخدام اینترنتی و سنتی

استفاده از فرم‌های کاغذی برای درج آگهی استخدام و مراجعات حضوری به دفاتر روزنامه و یا نهادهای کاریابی خصوصی یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای جذب و پذیرش کارجویان در جستجوی کار است. در این روش کارجو با مراجعه به نهاد شغل یابی یا دفاتر کاریابی خصوصی برای کار پاره وقت یا دائم ثبت نام کرده و برای جستجوی کار مناسب به انتظار می‌نشیند.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

روش سنتی درج آگهی استخدام دارای برخی معایب است:

وجود واسطه بین کارفرما و کارجوصرف زمان طولانی برای دریافت نتیجه مطلوب به دلیل واسطه‌گری عامل ثالث (نهاد شغل یابی)اخذ هزینه بالا از کارفرما و کارجو برای برقراری ارتباطعدم دسترسی به رزومه‌های سایر کارجویان نهاد کاریابیبی‌اطلاعی کارفرما از تعداد درخواست‌ها برای شغل آگهی شده و استقبال کارجویان و.. جـــمــــــــع‌بـــنــــــدی: 

بزرگترین زیان درج آگهی استخدام به شیوه سنتی زمـــان‌بــــر بـــودن و صـــرف هــزیــنــه زیـــاد برای استخدام کارجویان شایسته و افراد متخصص می‌باشد.

با ثبت آگهی استخدام اینترنتی بهترین کارجوها را در سریع‌ترین زمان جذب کنید!

به نظر شما چگونه می‌توانیم افراد متخصص را جذب کنیم؟ ثبت آگهی استخدام اینترنتی به دلیل گستردگی و سهولت دسترسی بیشتر مورد توجه افراد جویای شغل قرار می‌گیرد. به همین جهت در مدت زمان کوتاهی انبوهی از سایت‌های کاریابی به منظور کاریابی اینترنتی و درج آگهی استخدام کار اینترنتی پدید آمده‌اند. در این بین انتخاب سایت کاریابی مناسب برای کارفرمایان و همچنین کارجویان گرامی از ارزش بالایی برخوردار است.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

در ادامه برخی از امکانات و مزایای ثبت آگهی در سایت کاریابی کاریاب دات نت را معرفی می‌کنیم:

صرفه‌جویی در زمان: مراجعه حضوری و پیگیری‌های هفتگی یا روزانه از نهادهای کاریابی برای ارجاع کارجویان شایسته، امری زمان‌بر است که بخشی از ساعات اداری شما را به خود اختصاص می‌دهد. در حالی که با درج آگهی در سایت کاریابی به سهولت در هر زمان و مکان میتوانید کارجویان مناسب برای کسب و کار خود را شناسایی کرده و از آن‌ها برای همکاری دعوت کنید.

ثبت نام اینترنتی رایگان: کارفرمایان با مراجعه به سایت کاریاب دات نت میتوانند عملیات درج آگهی و یافتن کارجویان مناسب را به سادگی انجام دهند. ضمن اینکه انجام ثبت نام در سایت کاریاب برای درج و ثبت آگهی استخدام رایگان می‌باشد.

مدیریت اطلاعات متمرکز: با ثبت آگهی استخدام اینترنتی در سایت کاریاب دات نت میتوانید به مجموعه اطلاعات مربوط به کارجویان و راه‌های ارتباطی مناسب برای دعوت به همکاری از آنها را در اختیار داشته باشید. ضمن اینکه جمع‌آوری، مشاهده اطلاعات کارجویان و ارزیابی میزان توجه آنها به آگهی استخدام آنلاین رایگان می‌باشد.

بهبود روند استخدام: صرفه‌جویی در هزینه و زمان یکی از مهمترین فاکتورها در ارزیابی بهبود رویدادها به شمار می‌رود. با ثبت آگهی استخدام اینترنتی میتوانید به این مهم دست یابید.

گزارش‌گیری دقیق: سایت کاریاب دات نت امکان گزارش‌گیری دقیق از میزان توجه کارجویان و بازخوردها نسبت به آگهی استخدام درج شده را در اختیار کارفرما قرار می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید نحوه نگارش و جزئیات درج آگهی استخدام خود را بازنگری کرده و آن را بهبود ببخشید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می‌شود مقاله قبلی کاریاب دات نت با عنوان استخدام متخصص؛ افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند؟ را مطالعه نمایید.

مدیریت آگهی استخدام‌های متعدد: با یک بار ثبت نام رایگان در سایت کاریاب دات نت می‌توانید از امکان درج آگهی و مدیریت آگهی‌های متعدد بهره‌مند شوید.

درگاه پرداخت ایمن: تنها هزینه‌ای که در سایت کاریابی از کارفرما دریافت می‌گردد به منظور ثبت آگهی استخدام اینترنتی و نمایش آن در سایت و کانال تلگرام کاریاب دات نت می‌باشد در نتیجه برای انجام پرداخت آنلاین خود میتوانید از درگاه ایمن بانکی تعبیه شده در سایت استفاده نمایید.

مدیریت پرداخت‌ها و گردش مالی: برای آگاهی از انجام موفقیت‌آمیز تراکنش‌های کارفرمایان، سایت کاریاب دات نت بخش تراکنش‌ها را در نظر گرفته است که زمان، تاریخ، شماره پیگیری و وضعیت تراکنش‌ها را با جزئیات برای کارفرما نمایش می دهد.

آموزش درج آگهی استخدام در سایت کاریاب دات نت

برای دسترسی به امکانات سایت کاریابی نیازی به نصب و دانلود اپلیکیشن کاریابی ندارید بلکه سایت کاریاب دات نت دو شیوه برای ثبت آگهی استخدام اینترنتی توسط کارفرمایان محترم در نظر گرفته است که به تفصیل هر یک را بیان می‌کنیم.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی فوری

1. با مراجعه به صفحه ابتدایی سایت کاریاب دات نت و استفاده از اسکرول به انتهای صفحه مراجعه نمایید. در بخش خدمات سایت کاریاب عنوان درج آگهی استخدام را انتخاب کنید. با کلیک روی این عبارت به صفحه ثبت آگهی استخدام اینترنتی فوری هدایت می‌شوید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

2. در بخش مربوط به ثبت نام سریع کارفرما اطلاعات مربوطه خود را به شرح ذیل وارد نمایید.

نام کاربری: شامل حروف انگلیسی و اعداد که برای ورود به حساب کاربری خود از آن استفاده می‌کنید.ایمیل: آدرس پست الکترونیک خود نظیر جیمیل، یاهو میل، هات میل و.. را وارد نمایید.رمز عبور: یک رمز عبور با حداقل طول 6 کاراکتر انتخاب کنید. رمز عبور میتواند شامل حروف، اعداد، علائم و.. باشد.تکرار رمز عبور: رمز عبور انتخابی خود را مجدد وارد کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

3. پس از تکمیل اطلاعات هر 4 کادر روی دکمه سبز رنگ ثبت نام کلیک نمایید.

4. در صورتی که ایمیل و یا نام کاربری ثبت شده توسط شما (در مرحله قبل) معتبر باشد، پیغام ثبت نام موفقیت‌آمیز برایتان به نمایش در می‌آید. با کلیک روی ورود به ناحیه کاربری، به سرعت به حساب کاربری خود وارد شده و می‌توانید اولین آگهی استخدامی را درج کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

ثبت آگهی استخدام اینترنتی عادی

1. در صفحه اصلی سایت کاریاب دات نت روی دکمه آبی رنگ ورود کارفرما کلیک کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

2. در صفحه جاری از سربرگ ثبت نام با درج اطلاعات خواسته شده (نام کاربری، ایمیل، شماره موبایل معتبر) درخواست ثبت نام خود را ثبت کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

3. کادر کوچک قوانین ثبت نام در سایت را تیک بزنید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

4. در صورت ورود اطلاعات معتبر و صحیح پیغام ثبت نام موفقیت‌آمیز برایتان به نمایش در می‌آید.

در صورت ورود ایمیل و شماره موبایل نامعتبر باید مجدد اطلاعات را وارد کنید.در صورتی که با خطای نام کاربری مواجه شدید نام دیگری برگزینید. نام کاربری صحیح میتواند شامل حروف و اعداد باشد.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

5. با مراجعه به پست الکترونیک خود کلمه عبور را مشاهده کرده و برای ورود به حساب کاربری از آن استفاده نمایید.

ممکن است ایمیل ارسالی به صندوق اسپم منتقل شده باشد.

6. در صفحه جاری از سربرگ ورود برای درج نام کاربری و کلمه عبور خود استفاده نموده و سپس گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.

برای اینکه در ورودهای آینده، مرورگر اطلاعات حساب کاربری شما را به خاطر داشته باشد کادر مرا بخاطر بسپار را تیک بزنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

بازیابی کلمه عبور حساب کاربری

1. در هر یک از روش‌های ثبت آگهی استخدام اینترنتی فوری یا عادی؛ در صورت فراموش کردن رمز عبور؛ به سربرگ ورود کارفرما مراجعه کرده و دکمه بازیابی کلمه عبور را انتخاب نمایید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

2. نام کاربری و یا پست الکترونیکی که به وسیله آن در سایت ثبت نام کرده‌اید را وارد نموده و دکمه دریافت رمز را بفشارید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

3. رمز عبور جدید به آدرس ایمیل شما ارسال می‌شود با بررسی پست الکترونیک میتوانید مجدداً به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید.

ممکن است ایمیل ارسالی وارد صندوق اسپم شده باشد.نحوه درج آگهی استخدام

با ورود اطلاعات حساب کاربری خود وارد بخش کاربری می‌شوید. برای ثبت آگهی استخدام روی کادر سبز رنگ موجود در تصویر کلیک کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

برای ثبت آگهی استخدام اینترنتی ابتدا حساب کاربری خود را شارژ نمایید. برای ثبت یک آگهی به حداقل موجودی سی هزار تومان نیاز دارید. روی دکمه شارژ حساب کلیک کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

مبلغ مورد نظر خود را به ریال وارد کرده و روی پرداخت کلیک کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

به درگاه ایمن بانک ملت متصل خواهید شد. برای پرداخت، اطلاعات کارت شتاب خود را وارد کنید. (با استفاده از تمامی کارت‌های شتاب می‌توانید پرداخت را انجام دهید).

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

برای مشاهده وضعیت تراکنش در حساب کاربری شما در سایت کاریاب بخشی تحت عنوان تراکنش‌های من وجود دارد که اطلاعات کامل مربوط به تراکنش‌های جاری و پیشین را نمایش می‌دهد.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

اگر در هر یک از مراحل استفاده از حساب کاربری خود و یا دسترسی به سایت و.. سوالی دارید میتوانید از بخش پشتیبانی حساب کاربری خود با انتخاب ارسال درخواست جدید پیامی به پشتیبان سایت بفرستید.

اگر درخواست شما فوری است از کادر اولویت موجود در زیر پیام، گزینه زیاد را انتخاب نمایید. پیام شما در اسرع وقت بررسی شده و مشکل احتمالی مرتفع خواهد شد.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

برای درج اطلاعات کاربری جدید از منوی سمت راست ویرایش اطلاعات کاربری را انتخاب کنید. در این بخش میتوانید اطلاعات ایمیل و وب سایت، نام شرکت، محل فعالیت شرکت، شماره تلفن و توصیف کوتاهی از فعالیت‌های شرکت را عنوان نمایید. همچنین برای شناخت بیشتر کارجویان میتوانید لوگوی شرکت خود را آپلود کنید. پس از انجام تغییرات دکمه بروزرسانی مشخصات کاربری را انتخاب کنید.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

نحوه دسترسی کارجویان به آگهی‌های استخدام اینترنتی

کارجویان گرامی برای مشاهده آگهی‌های استخدام، بدون نیاز به نصب هر گونه اپلیکیشن استخدامی و از دو مسیر عضویت در خبر نامه و کانال تلگرام می‌توانند اطلاعات موجود در سایت کاریاب دات نت را مشاهده و بررسی نمایند.

عضویت در خبرنامه سایت: برای عضویت در خبرنامه سایت کاریاب دات نت کافی است در پایین صفحه اصلی سایت و در جعبه موجود در تصویر آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و دکمه ثبت را بفشارید. به این ترتیب به صورت روزانه اطلاعات و آگهی‌های استخدامی مربوطه برایتان ارسال می‌شود.

ثبت آگهی استخدام اینترنتی

کانال تلگرام: با عضویت در کانال تلگرام کاریاب دات نت میتوانید در هر زمان از شبانه روز به آسانی به مجموعه آگهی‌های استخدام آنلاین تهران و شهرستان دسترسی داشته باشید و برترین مقالات و دانستنی‌های استخدامی سایت را مطالعه نمایید. اگر قصد دارید در اسرع وقت در تهران مشغول به کار شوید پیشنهاد می‌شود مقاله استخدام تهران؛ چگونه در تهران شغل مورد نظر را بیابیم؟ را مطالعه کنید.

نگارش به قلم: پریسا وارسته

   

برچسب ها : مزایای استخدام اینترنتی کدامند آموزش تصویری

مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

جستجو های اخبار روز

خبرهای تازه