تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

استخدام کارشناس علوم آزمایشگاهی در آزمایشگاه تشخیص طبی شهر قدس

استخدام آزمایشگاه تشخیص طبی نامی

آزمایشگاه تشخیص طبی نامی جهت تکمیل کادر فنی خود از استان های البرز و تهران جهت کار در شهر قدس از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.

عنوان شغلی شرایط احراز مزایا کارشناس علوم آزمایشگاهی  جنسیت:خانم، آقا
افراد با مدرک کاردانی و کارشناسی علوم آزمایشگاهی یا بالاتر در اولویت هستند بخش فنی آزمایشگاه از ساعت 7 صبح تا 8 شب فعال بوده و تقسیم کار در قالب دو شیفت صبح و عصر انجام می شود. شیفت صبح از ساعت 7 تا 14:30 و شیفت عصر 12:30 تا 20 می باشد. پرسنل بخش فنی یک ماه در شیفت صبح و یک ماه در شیفت عصر مشغول بکار خواهند بود. برای افرادی که سابقه کار ندارند یا مهارت کافی جهت انجام کار را نداشته باشند ولی جهت استخدام پذیرفته شوند، یک دوره آموزشی 3 ماهه در نظر گرفته می شود و در پایان این 3 ماه معادل یک پایه حقوق قانون کار دریافت خواهند کرد.

دریافتی تمامی افرادی که از بدو استخدام مهارت کافی جهت انجام کار را دارند، به شرح زیر خواهد بود:

حقوق و مزایای مصوب قانون کار و بیمه از بدو استخدام. علاوه بر موارد فوق، بر اساس مهارت و تخصص افراد، پاداشی متناسب، به دریافتی ماهانه افزوده می شود. بصورت 3 ماهانه و بر اساس عملکرد، پاداش ارزیابی عملکرد نیز پرداخت می گردد. از متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم جهت دانلود فرم استخدام روی لینک زیر کلیک و پس از دانلود و تکمیل ، آن را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. لطفا جهت ارسال رزومه حتماً از قالب ارسال شده استفاده نمایید و مد نظر داشته باشید، فقط رزومه هایی که در قالب این فایل پر شده باشند مورد بررسی قرار می گیرند و به سایر رزومه ها ترتیب اثر داده نخواهد شد.
   

برچسب ها : استخدام کارشناس آزمایشگاهی آزمایشگاه تشخیص

استخدام کارشناس علوم آزمایشگاهی در آزمایشگاه تشخیص طبی شهر قدس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه