تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

درخواست انتقال 5 هزار معلم به تهران

 نسبت معلم به دانش‌ آموز در کل کشور یک به 14 است

جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار نقل و انتقال فرهنگیان اینجا کلیک نمایید

خبر 22 مهر 98: درخواست انتقال 5 هزار معلم به تهران

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: امسال ۵هزار معلم به دلیل عدم پرداخت هزینه خواستار انتقال به تهران شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدصیدلو عصر دوشنبه در بیست و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی استان‌ تهران با اشاره به اینکه میانگین عدد تراکم در کلاس درس شهرستان‌های استان‌تهران ۳۲ و این میانگین در کل کشور عدد ۲۴ است اظهار داشت: در کل کشور تعداد دانش‌آموزان اتباع خارجی که عموما افغانستانی هستند ۴۷۰ هزار نفراست که ۱۱۶ هزار نفر از آنان در شهرستانهای تهران سکونت و تحصیل دارند.

صیدلو در ادامه با بیان اینکه کیفیت آموزش و پرورش در رشد دانش آموزان و تحویل آنان به جامعه نقش بسیار مهمی دارد گفت: اگر به درستی بر روی رشد اجتماعی و فرهنگی دانش آموزان کار نشود در آینده با آسیب های اجتماعی فراوانی روبرو خواهیم شد که الزاما برای رفع این آسیب ها هزینه های گرانی را باید متحمل شویم.

وی بیان داشت: نسبت معلم به دانش‌آموز در کل کشور یک به ۱۴ است؛ یعنی به ازای هر ۱۴ دانش‌آموز یک معلم داریم و این در حالیست که این نرخ در شهرستان‌های تهران یک به ۱۹ است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان‌تهران با تاکید بر اینکه مطالبات فرهنگی نیز باید از طریق نمایندگان انتقال داده شوند عنوان داشت: انتظار مردم از نمایندگان در هر نهاد و سازمانی که از طریق رای مردم مستقر می‌شوند و قدرت را در اختیار می‌گیرند فقط مسائل عمرانی نیست و حتما از شورای شهر و روستا و شورای استان مردم فقط انتظار ندارند که در مسایل عمرانی و ساختمانی و مسائلی که مربوط به امور مالی است، اظهار نظر کنند و حتما بخشی از تمرکز نمایندگان مردم باید روی مسایل فرهنگی باشد.

صیدلو گفت: بدهی آموزش و پرورش استان تهران در سال گذشته مبلغ ۱۰ میلیارد ریال بود که امسال به ۵۰ میلیارد ریال رسیده است و در پرداخت این مبلغ سردرگم هستیم و ۵ هزار نفر از معلمان به دلیل عدم پرداخت هزینه تقاضای انتقال به شهر تهران را داشته اند.

منبع: خبرگزاری مهر

   

برچسب ها : درخواست انتقال تهران

درخواست انتقال 5 هزار معلم به تهران

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه