تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

۱۹ هزار نفر از نیروهای نهضتی شرایط شرکت در آزمون استخدامی را دارند

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با اشاره به دو مصوبه ۹۵ و مصوبه ۹۷ گفت: ۱۶ تا ۱۹ هزار نفر از نهضتی ها، شرایط شرکت در آزمون استخدامی نیروهای «حق التدریس، پیش دبستانی و نهضتی ها» مصوب مجلس را دارند.


دکتر شاپور محمدزاده رئیس سازمان نهضت سوادآموزی در گفتگو اختصاصی با خبرنگار بازارکار درباره استخدام، آموزش دهندگان نهضت و نیروهای پیش دبستانی گفت: براساس مصوبه سال ۹۵ نیروهای نهضتی ما حق التدریسی می شوند و براساس مصوبه سال ۹۷ نیروهای ما مثل نیروهای حق التدریس می توانند در آزمون شرکت نموده و استخدام شوند.
وی با اشاره به اینکه نیروهای حق التدریس و پیش دبستانی بدون آزمون و آموزش دهندگان با آزمون استخدام می شوند اظهار داشت: ۱۶ تا ۱۹ هزار نفر شرایط شرکت در آزمون استخدامی نیروهای حق التدریس، پیش دبستانی و نهضتی ها را دارند.
رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با تصریح اینکه این تعداد نفر کسانی هستند که از قبل از سال ۱۳۹۲ در آموزش و پرورش فعالیت داشته اند گفت: براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی حق الندریسان و پیش دبستانی بدون آزمون و نهضتی های فعال قبل از سال ۱۳۹۲ با آزمون می توانند به استخدام آموزش و پرورش در آیند.
وی تصریح کرد این شرایط برای آزمون استخدامی شامل نهضتی های قبل از سال ۱۳۹۲ می باشد و شامل کسانی نمی شود که بعد از سال ۹۲ به عنوان آموزش دهنده نهضت فعالیت خود را آغاز کرده اند.

منبع : بازار کار

 برای مشاهده آخرین اخبار استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید

   

برچسب ها : نیروهای نهضتی شرایط آزمون استخدامی دارند

۱۹ هزار نفر از نیروهای نهضتی شرایط شرکت در آزمون استخدامی را دارند

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه