تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اعطای تسهیلات به 415 طرح اشتغال در خراسان جنوبی

صندوق کارآفرینی امید بیشترین پرداختی را به بخش کشاورزی داشته است

جهت ورود به صفحه اخبار تسهیلات صندوق کارآفرینی امید اینجا کلیک نمایید

خبر 6 آبان 97: اعطای تسهیلات به 415 طرح اشتغال در خراسان جنوبی

مدیر شعب صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون تسهیلات 415 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری به مبلغ 22 میلیارد و 894 میلیون تومان توسط این صندوق در استان پرداخت شده که 86 درصد سهم ابلاغی را به خود اختصاص داده است.
به گزارش ایرنا محمد زنگنه شنبه شب در نشست مشترک کارگروه تخصصی اشتغال و کمیسیون هماهنگی بانک های استان خراسان جنوبی افزود: تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری در سه مرحله به مبلغ 26 میلیارد و 695 میلیون تومان به صندوق کارآفرینی امید استان ابلاغ شد.
وی گفت: تاکنون 907 پرونده به مبلغ 95 میلیارد و 900 میلیون تومان به بانک معرفی و 455 پرونده به مبلغ 28 میلیارد و 300 میلیون تومان مصوب و انعقاد قرارداد شده است.
مدیر شعب صندوق کارآفرینی امید خراسان جنوبی تصریح کرد: در حال حاضر 107 درصد تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در صندوق کارآفرینی امید مصوب و انعقاد قرارداد شده است.
وی گفت: صندوق کارآفرینی امید جزو 6 استان نخست در جذب و پرداخت تسهیلات است که بیش از 75 درصد تسهیلات را پرداخت کرده و تا پایان آبان ماه 100 درصد تسهیلات را جذب خواهیم کرد.
زنگنه یادآور شد: از نظر جذب و پرداخت تسهیلات به ترتیب شهرستان های بیرجند، طبس، قاینات، نهبندان، زیرکوه و درمیان بیشترین میزان و شهرستان های سرایان و سربیشه کمترین میزان جذب را دارند.
وی با بیان اینکه بیشترین طرح های پرداختی مربوط به بخش کشاورزی و منابع طبیعی است گفت: 14 میلیارد تومان در این حوزه پرداخت شده که حدود 68 درصد تسهیلات صندوق است.
وی ادامه داد: همچنین 14 درصد تسهیلات در حوزه صنایع و معادن کوچک، پنج درصد در حوزه خدمات و فناوری، حدود 10 درصد در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و حدود پنج درصد در حوزه صندوق های خرد محلی پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی هم در این نشست مجموع اعتبار ابلاغی تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری این بانک را 25 میلیارد و 250 میلیون تومان ذکر کرد و گفت: یک مرحله اضافه از محل منابع داخلی به مبلغ پنج میلیارد و 900 میلیون تومان به این رقم افزوده شد.
رضا ملایی افزود: در این زمینه 251 طرح به مبلغ بیش از 262 میلیارد تومان به این بانک معرفی شده که 75 طرح به میزان 31 میلیارد و 187 میلیون تومان تاکنون پرداخت شده است.
وی گفت: مجموع پرداختی و در شرف انعقاد قرارداد 63 میلیارد تومان است که هفت فقره به مبلغ 12 میلیارد و 530 میلیون تومان انعقاد قرارداد شده است.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون خراسان جنوبی بیشترین پرداختی را با 13 میلیارد تومان مربوط به حوزه صنایع و معادن اعلام کرد و گفت: همچنین در بخش کشاورزی و منابع طبیعی هشت میلیارد و 400 میلیون تومان، خدمات چهار میلیارد و 800 میلیون تومان، سرمایه در گردش سه میلیارد و 280 میلیون تومان و مابقی مربوط به صنایع دستی و گردشگری است.
وی اظهار داشت: در حوزه نهادهای حمایتی نیز 40 طرح به میزان 11 میلیارد و 700 میلیون تومان به بانک معرفی شده است که انتظار می رود متقاضیان به طرف شعب معرفی شوند.

منبع: خبرگزاری ایرنا

   

برچسب ها : اعطای تسهیلات اشتغال خراسان جنوبی

اعطای تسهیلات به 415 طرح اشتغال در خراسان جنوبی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه