تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

اتمام مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر 97 دانشگاه پیام نور تا آخر امشب

برگزاری آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام در روز جمعه 23 آذرماه

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار تحصیلی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار دانشگاه پیام نور اینجا کلیک کنید

خبر 6 آبان 97: اتمام مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر 97 دانشگاه پیام نور تا آخر امشب

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور گفت: مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر ۹۷ پیام‌نور، امشب پایان می‌پذیرد.
محسنی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور در گفت‌وگو با خبرنگار   حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛  گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (نوبت نوزدهم) از ۲۹ مهر آغاز شده است و این مهلت تا امروز یکشنبه ۶ آبان ۹۷ ادامه دارد.

وی ادامه داد: هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌تواند در یک کدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون)‌، ثبت‌نام‌ و در امتحان مربوط شرکت‌ کند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود: داوطلبان لازم است که پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما، به ‌منظور ثبت‌نام‌ شخصاً به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت‌نامی اینترنتی اقدام کنند.

محسنی تصریح کرد: داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش کارت اعتباری ثبت نام (سریال ۱۲ رقمی) تهیه و دفترچه راهنمای ثبت‌نام دریافت کنند. داوطلبان باید فایل عکس اسکن شده خود را بر اساس توضیحات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام تهیه کرده و به همراه سایر مدارک به صورت اینترنتی ارسال کنند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌ شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور و پرداخت مبلغ ۷۰۰ هزار ریال (۷۰ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون اقدام کنند.

محسنی گفت: آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال ۱۳۹۷ (نوبت نوزدهم) در روز جمعه ۲۳ آذرماه ۹۷ برگزار خواهد شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور اضافه کرد: داوطلبان لازم است که از روز چهارشنبه ۲۱ آذر تا پنجشنبه ۲۲ آذر ۹۷ با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

   

برچسب ها : اتمام آزمون کارشناسی فراگیر دانشگاه

اتمام مهلت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر 97 دانشگاه پیام نور تا آخر امشب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه