تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

تدوین برنامه اصلاح امور اداری کشور

 تهیه برنامه هایی برای شفاف سازی امور اداری کشور

جهت ورود به صفحه اخبار سازمان اداری و استخدامی اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مهر 97: تدوین برنامه اصلاح امور اداری کشور

رئیس سازمان اموری استخدامی و اداری کشور گفت: یکی از برنامه های اصلی این سازمان، اصلاح امور اداری در کشور است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی مهر، انصاری رئیس سازمان اموری استخدامی و اداری کشور در آئین تقدیر از ۲۷ اداره کل برتر استانی بهزیستی در جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: نظام اداری کشور در سه سطح با مسائل مختلفی روبروست که از آن جمله می توان به تبیین مأموریت ها، روش انجام مأموریت های دولتی و همچنین ارتباط با مردم اشاره کرد.

وی تأکید کرد: در بخش سطح یک (تبیین مأموریت ها) باید حدود و مداخلات دولت در اداره کشور مشخص شود و این در حالی است که بیش از سه دهه است که دولت در این بخش درگیر است.

وی با بیان اینکه باید بخش قابل توجهی از کارها از حیطه و تصدی گری دولت خارج شود، افزود: این موضوعی است که از سالهای گذشته غفلت شده ولی آنچه مسلم است این است که دولت در جمهوری اسلامی نسبت به سایر دولت ها در کشورهای مختلف در امور تصدی گری فعال تر بوده است.

انصاری تصریح کرد: توقعات مردم از دولت بسیار بالاست و مردم انتظارات زیادی از دولت در حوزه های مختلف دارند که باید در این زمینه شفاف سازی شود.

رئیس سازمان اموری استخدامی و اداری کشور یادآور شد: یکی از برنامه های اصلی ما در سازمان مربوطه، اصلاح ساختار نظام اداری کشور است که در این زمینه نیز برنامه هایی را تهیه کرده ایم.

منبع: خبرگزاری مهر

   

برچسب ها : تدوین برنامه اصلاح اداری

تدوین برنامه اصلاح امور اداری کشور

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه