تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آیا جذب بورسیه ها به مرکز جذب هیات علمی مرتبط است؟

بورسیه ها برای جذب به عنوان هیات علمی مقررات خاصی دارند

جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک نمایید

خبر 24 مهر 97: آیا جذب بورسیه ها به مرکز جذب هیات علمی مرتبط است؟

رئیس مرکز جذب وزارت علوم گفت: جذب بورسیه ها ارتباطی به مرکز جذب ندارد و این مرکز پرونده هایی که از سوی دانشگاه ها ارسال می شود را بررسی می کند.

محمد رضا رضوان طلب درگفتگو با خبرنگار مهر درباره جذب بورسیه ها گفت: موضوع بورس با عضویت هیات علمی کاملا متفاوت است بورسیه یعنی کسی درحال تحصیل است و هرکسی که بخواهد عضوهیات علمی شود باید اول تحصیل خود را به اتمام برساند.

وی با بیان اینکه تحصیل و استخدام باهم جمع نمی شود، افزود: اگر بورسیه‌ای متقاضی استخدام شود، مرکز جذب یک سری مقررات داخلی برای بورسیه ها پیش بینی کرده است.

رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم افزود: به عنوان مثال اگر فردی بورسیه بوده و در فراخوان ها شرکت کرده است اگر با بالاترین فرد همتراز شود فردی که بورسیه بوده در اولویت دانشگاه قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: مرکز جذب وزارت علوم پرونده تقاضای عضویت هیات علمی را که دانشگاه ها ارسال می کنند بررسی کرده و با جذب کاری ندارد.

رضوان طلب خاطرنشان کرد: حداقل در هر جلسه هیات مرکزی جذب وزارت علوم ۲۰ الی ۳۰ پرونده بورسیه بررسی می شود که عمده این پرونده ها تایید می شود اگر ۲۰ پرونده بورسیه ارسال شود معمولا ۱۹ پرونده تایید می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

   

برچسب ها : بورسیه مرتبط

آیا جذب بورسیه ها به مرکز جذب هیات علمی مرتبط است؟

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه