تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

افتتاح مدرسه۶ کلاسه شهدای دانایی جواد آباد با حضور وزیر آموزش و پرورش

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، صبح امروز، آموزشگاه ۶کلاسه شهدای دانایی روستای حصارقاضی در بخش جواد آباد شهرستان ورامین با همکاری کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان و مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و  با حضور سید محمد بطحایی، نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی و تعدادی  از خیرین و مسئولین به بهره برداری رسید.

در این آئین مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های تهران با اشاره به آمار دانش آموزان مشغول به تحصیل در شهرستان های تهران،  اظهار کرد: از مجموع ۱میلیون و ۴هزار دانش آموز در شهرستان های تهران،  ۱۱۰هزار دانش آموز اتباع خارجی اشتغال به تحصیل دارند .

 عبدالرضا فولادوند تصریح کرد: منطقه جواد آباد بیشترین اتباع را در مدارس خود جای داده است.

در ادامه مراسم ، نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این شهرستان گامی بسیار مبارک در خصوص احداث مدرسه و پوشش اتباع خارجی برداشته شده است ، گفت: گستره آموزش و پرورش  بسیار وسیع است و این موضوع می طلبد که همه نهادها و ارگانها از جمله نمایندگان مجلس شورای اسلامی، آموزش و پرورش را در مسیر تعلیم وتربیت همراهی کنند.

 وی اضافه کرد: دولت و مجلس برای حل مشکل فضای آموزشی باید همتی مضاعف داشته باشند و آموزش و پرورش را در این خصوص یاری کنند.

گفتنی است این دبستان با رعایت شاخصه های استاندارد، در زمینی به مساحت۲هزار و۶۰۰متر مربع و زیربنای  ۶۸۵متر مربع احداث و دارای  ۶باب کلاس ۳  اتاق اداری، نمازخانه، یک آزمایشگاه، کتابخانه و یک سالن چند منظوره است و دانش آموزان اتباع خارجی در آن اشتغال به تحصیل دارند.

   

برچسب ها : افتتاح مدرسه۶ کلاسه شهدای دانایی آموزش پرورش

افتتاح مدرسه۶ کلاسه شهدای دانایی جواد آباد با حضور وزیر آموزش و پرورش

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه