تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

سوالات استخدامی۹۷ادغام فاکس قرن بیستم و والت دیزنی رسما تصویب شد

ادغام فاکس قرن بیستم و والت دیزنی رسما تصویب شد

سهامداران فاکس بر سر قرار داد با دیزنی به توافق رسیده اند.

به نقل از وبسایت خبری هالیوود ریپورتر، استودیو والت دیزنی درحال برداشتن گام نهایی برای خرید سهام کمپانی فاکس قرن بیستم است. در طی جلسات نهایی که این دو کمپانی با یکدیگر داشتند به توافق رسیده و به ادغام با یکدیگر رای مثبت دادند. بدین ترتیب، والت دیزنی صاحب بخش تلویزیونی و فیلمسازی شرکت فاکس قرن بیستم، شبکه FX، شبکه Nat Geo، شبکه Star India و ۳۹ درصد سهام فاکس در شبکه اسکای و ۳۰ درصد سهام فاکس در شبکه هولو (Hulu) خواهد شد. به نظر می رسد این پیشنهاد با اکثریت آرای سهامداران فاکس مواجه شده است و این جلسه به سرعت برگزار و به پایان رسید و نتیجه گیری نهایی نیز تنها در ۸ دقیقه صورت گرفته است.

این خبر بسیار خوبی برای طرفداران دنیای سینمایی مارول محسوب می شود چراکه دیزنی صاحب مجموعه های محبوبی همچون «آواتار» (Avatar)، «بیگانه» (Alien)، «مردان ایکس» (X-Men) و «چهار شگفت انگیز» (Fantastic Four) خواهد شد. والت دیزنی در ابتدا در آذرماه سال گذشته با پیشنهاد ۵۲ میلیارد دلاری قراردادی جدید با سهامداران کمپانی فاکس امضا کرد. پس از مدتی، شرکت کامکست نیز پشنهاد ۶۵ میلیارد دلاری را به این کمپانی ارائه داد که باعث شد تا این موضوع از سر گرفته شود و در نهایت نیز دیزنی با پیشنهاد ۷۱٫۳ میلیارد دلاری توانست در این رقابت پیروز شود. با این حال کامکست به تازگی به خرید شبکه اسکای علاقمند شده و سعی دارد تا شانس خود برای خرید این شبکه را امتحان کند.

نوشته ادغام فاکس قرن بیستم و والت دیزنی رسما تصویب شد اولین بار در ناب دانلود | دانلود ترجمه مقاله | پایان نامه | استخدام | دانلود فیلم | دانلود آهنگ | معرفی بازی | برنامه. پدیدار شد.   

برچسب ها : سوالات استخدامی۹۷ادغام بیستم دیزنی تصویب

سوالات استخدامی۹۷ادغام فاکس قرن بیستم و والت دیزنی رسما تصویب شد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه