تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دستیار استخدام چطور به استخدام سریع و کامل من کمک می‌کنند؟

در این مطلب سعی داریم در مورد دستیار استخدام چطور به استخدام سریع و کامل من کمک می‌کنند؟ تضیحاتی را برای شما ارائه کنیم . ما در اینجا سعی داریم به موضوعاتی همچون ایجاد آگهی استخدام، سریع‌تر از هر زمانی! ، استخدامی سریع و آتشین با گزینه شتابدهی ، مدیریت راحت رزومه‌های دریافتی و… بپردازیم . در ادامه همراه ما باشید.

دستیار استخدام چطور به استخدام سریع و کامل من کمک می‌کنند؟

تهیه آگهی استخدام، با سرعت و زمان بیشتر!

در اینجا شما می‌توانید در کمتر از ۱۰ دقیقه آگهی استخدام خود را پست کنید، قابلیت های زیادی مانند شرح آگهی، اندازه حقوق و شتاب‌دهی به شما کمک خواهد کرد با قرار دادن یک آگهی استخدام کلی بتوانید نیروی انسانی لازم خود را نشانه گیری و استخدام نمایید.

استخدامی سریع با انتخاب شتابدهی

همچنین قابلیت هایی مانند بولد (Bold) کردن آگهی شما، بالا آوردن دوباره ، تمدید و یا قرار دادن بنر اطلاع رسانی ویژه در وب سایت امکان سریع در روند استخدام را به شما نشان خواهد داد برای استفاده از این قابلیت لازم است وارد آگهی خود شوید و بخش شتابدهی را انتخاب نمایید.

کنترل آسان رزومه‌های که گرفتید

گرد آوری، بازبینی و کنترل رزومه‌های دریافتی برای موقعیت‌های شغلی از بزرگ ترین مشکلات مدیران منابع انسانی می باشد، شما در اینجا با امکاناتی مثل پوشه‌بندی تخصصی رزومه‌ها، لیست رزومه‌های مورد علاقه و ذخیره کردن رزومه‌ها برای موقعیت‌ شغلی آینده به آسانی آب خوردن شده و سرعت عمل در استخدام را بیشتر می کند.

دیدن آمار لحظه ای آگهی‌ها

قابلیت بررسی و مانیتورینگ روزانه و لحظه‌ای آگهی‌های استخدام و توانایی بهبود نتیجه‌ آن ها ابزاری مفید برای مسئولان استخدام دقیق شرکت‌ ها می باشد، بازبینی آمار یک آگهی‌ ویژه و مقایسه آن با سایر آگهی‌های شما نتیجه جالبی نظیر سنجش محبوبیت یک شغل در ایران را دارد.

کنترل چند نفره برای حساب یک شرکت

استخدام نیرو و کنترل منابع انسانی یک شرکت کاری نیست که تنها یک نفره صورت گیرد، راه حل که در اینجا برای این چالش دسترسی همزمان چند کاربر به حساب کاربری یک شرکت‌ می باشد، مدیران دپارتمان‌های گوناگون می‌توانند آگهی مرتبط به خود را ایجاد نموده و تحت نظر مدیر منابع انسانی آن را روی وب سایت بفرستند.

فوری استخدام کردن نیرو

چنان چه یکی از نیروهای خوب شرکت‌ خود را از دست داده باشید و به فکر جاگزین کردن آن می باشید، راهکار که ما در اینجا به شما خواهیم گفت استفاده از قابلیت استخدام فوری در وب سایت می باشد، طبق آمار آگهی‌های استخدام فوری تا ۳ برابر نتیجه‌ای تندتر می‌گیرند.

مشاوره رایگان استخدام

متخصصان پشیتبانی و فروش از آغاز تا پایان پروسه استخدامی شما در کنارتان خواهند بود ، جواب به کوتاه ترین پرسش ها در مورد سرویس تا مسائل پیچیده حوزه منابع انسانی وظیفه ما خواهد بود و با آغوش باز پذیرای پرسش های شما هستیم، چنان چه احتیاج به مشورت زیادی داشتید لازم است موضوع را مطرح نمایید تا متخصصان ما در اولین فرصت در شرکت شما حضور پیدا کنند.

اطلاع‌رسانی با استفاده از ایمیل به کارجویان

آگهی‌های استخدام شما به شکل خودکار برای اشخاص جویای کار در حوزه مد نظر شما به صورت ایمیل و تلگرام فرستاده خواهد شد، این سرویس درهای تازه ای در جستجو کار برای کارجویان را باز خواهد کرد، به شکلی که موقعیت‌های شغلی شرکت شما به شکل اتوماتیک برای کارجویان مربوط فرستاده خواهند شد و در واقع کار به دنبال کارجو خواهد رفت نه کارجو در پی کار.

مطلب مرتبط:

چگونه یک کارشناس فروش استخدام کنیم؟

نکات کلیدی در هنگام ثبت آگهی استخدام بازایاب

   

برچسب ها : دستیار استخدام استخدام

دستیار استخدام چطور به استخدام سریع و کامل من کمک می‌کنند؟

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه