تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

پرداخت 1.3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان رودسر

توانمند کردن مددجویان با اختصاص وام های اشتغالزایی

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار پرداخت وام اشتغال به مددجویان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید

خبر 18 مرداد 97: پرداخت 1.3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان رودسر

رئیس اداره بهزیستی رودسر گفت: یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان رودسر پرداخت شد.

مهدی قنبری درگفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی به دنبال توانمند کردن مددجویان تحت پوشش خود است، اظهارکرد: به همین منظور در سال گذشته برای توانمندسازی افراد تحت پوشش یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت شده است.

رئیس اداره بهزیستی رودسر افزود: در سال جاری نیز برنامه هایی برای حمایت و همچنین توانمندسازی مددجویان تحت پوشش در دستور کار قرار دارد.

وی در ادامه به حضور این اداره در چهار کارگروه اشاره کرد و گفت: مناسب سازی اماکن عمومی، ساماندهی متکدیان و سالمندان، شورای فرهنگی و پیشگیری از مواد مخدر از جمله این کارگروه ها است که اداره بهزیستی شفت در آن عضو بوده و در راستای سیاست های آن گام برمی دارد.

قنبری با بیان اینکه به دنبال تأسیس بنیاد فرزانگان در شهرستان رودسر هستیم، خاطرنشان کرد: این بنیاد به منظور تکریم، توانمندسازی و سلامت اجتماعی و روانی سالمندان می باشد.

رئیس اداره بهزیستی رودسر با اشاره به اینکه مجوز تاسیس بنیاد فرزانگان از سوی سازمان بهزیستی صادر می شود، تصریح کرد: این بنیاد یک نهاد مدنی و غیردولتی است.

منبع: خبرگزاری مهر

   

برچسب ها : پرداخت میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی مددجویان رودسر

پرداخت 1.3 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان رودسر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه