تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

درج شدن حقوق فروردین و اردیبهشت مدیران در سامانه پرداخت حقوق

راه‌اندازی سامانه پرداخت حقوق مدیران دولتی

جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید

خبر 26 اردیبهشت 97: درج شدن حقوق فروردین و اردیبهشت مدیران در سامانه پرداخت حقوق

رییس سازمان اداری و استخدامی با بیان اینکه وزارت اطلاعات مرجع تایید دو تابعیتی‌ها است، گفت: طبق قانون کسانی که به استخدام دولت جمهوری اسلامی در می‌آیند باید تابعیت ایران داشته باشند.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، جمشید انصاری رییس سازمان اداری و استخدامی کشور صبح امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به پرسشی درباره گزارش تحقیق و تفحص مجلس در مورد مدیران دو تابعیتی، اظهار کرد: من در جریان این گزارش نیستم و هنوز چیزی درباره آن نشنیده‌ام. باید گزارش را مکتوب و رسمی ببینم.

انصاری در ادامه در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا از وزارت اطلاعات یا سازمان اداری و استخدامی هم برای تهیه گزارش تقاضای همکاری شده است و مکاتبه‌ای در این زمینه صورت گرفته است، گفت: با سازمان اداری و استخدامی مکاتبه کرده و فردی را برای مراجعه معرفی کردند که هیچگاه این مراجعه انجام نشد.

وی در مورد فرزندان و خانواده برخی وزرا که در گزارش مجلس به عنوان دو تابعیتی مطرح شده‌اند، تصریح کرد: طبق قانون کسی که به استخدام دولت جمهوری اسلامی در می‌آید خودش باید تبعه ایران باشد.

رییس سازمان اداری و استخدامی همچنین درباره راه‌اندازی سامانه پرداخت حقوق مدیران دولتی نیز بیان کرد: این سامانه تهیه و ابلاغ شده است و حقوق فروردین و اردیبهشت مدیران در این سامانه وارد می‌شود.

منبع: خبرگزاری فارس

   

برچسب ها : فروردین اردیبهشت مدیران سامانه پرداخت

درج شدن حقوق فروردین و اردیبهشت مدیران در سامانه پرداخت حقوق

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

جستجو های اخبار روز

خبرهای تازه