تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

پویایی، تحرک، حضور و اقدام به موقع از ویژگی های روابط عمومی با مدیریت جدید است

پویایی، تحرک، حضور و اقدام به موقع از ویژگی های روابط عمومی با مدیریت جدید است

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش از ظهر امروز مجتبی زینی وند در بازدید از مرکزاطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، که در آستانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت با تبریک روز روابط عمومی به همکاران، رئیس مرکز و تیم اطلاع رسانی را جوان، پرتلاش و پرتحرک توصیف و اظهار کرد: از آغاز دولت دوازدهم و تغییر مدیریت، در روابط عمومی شاهد یک پویایی در عرصه پوشش خبری و انعکاس اطلاعات هستیم و حضور پررنگ آن را در همه برنامه های آموزش و پرورش مشاهده می کنیم.

زینی وند گفت: شاهد رضایت حوزه های مختلف وزارتخانه از عملکرد روابط عمومی هستیم و همگی به پویایی، تحرک و افزایش سرعت اطلاع رسانی در ماه های اخیر اذعان دارند.

وی تصریح کرد: با برنامه ریزی خوب و مناسبی که مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی انجام داده است، خوشبختانه شاهد شفاف سازی عملکرد آموزش و پرورش هستیم و موضع گیری های آن درخصوص مسائل مختلف به موقع، به جا و بخردانه صورت گرفته است.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی خاطرنشان کرد: در ماه های اخیر در هر حوزه ای از وزارتخانه اگر موضوعی، مشکلی و یا سوء تفاهمی پیش می آمد، حضور و اقدام به موقع روابط عمومی مشکل را حل و فصل می کرد.

وی استودیو الفبا را طرحی بدیع و زیبا برشمرد و اظهار کرد: فضای گفت و گو برای مسئولین شخصیت های علمی و حتی منتقدان و صاحب نظران تعلیم وتربیت و نمایندگان مجلس در این استودیو فراهم شده تا دلسوزان تعلیم وتربیت به ارائه ایده ها و نظرات خود بپردازند.

   

برچسب ها : پویایی اقدام ویژگی روابط عمومی مدیریت

پویایی، تحرک، حضور و اقدام به موقع از ویژگی های روابط عمومی با مدیریت جدید است

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

جستجو های اخبار روز

خبرهای تازه