تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ثبت نام 58300 آموزش دهنده در دوره‌ های توانمندسازی جهاد دانشگاهی

کسب گواهینامه صلاحیت در کنار همکاری با سازمان؛ شرط ادامه فعالیت

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید

خبر ۳۱ خرداد ۹۶: ثبت نام ۵۸۳۰۰ آموزش دهنده در دوره‌ های توانمندسازی جهاد دانشگاهی (منبع: خبرگزاری پانا)

باقرزاده به پانا خبر داد: ثبت نام ۵۸ هزار و ۳۰۰ نفر در دوره‌های توانمندسازی آموزش دهندگان
کسب گواهینامه صلاحیت در کنار همکاری با سازمان؛ شرط ادامه فعالیت
رییس سازمان نهضت سوادآموزی از ثبت نام ۵۸ هزار و ۳۰۰ نفر در دوره‌های توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی خبر داد و گفت: شرط ادامه همکاری افراد در سازمان نهضت سوادآموزی کسب گواهینامه صلاحیت حرفه ای و داشتن همکاری با سازمان در سال های گذشته است.

علی باقرزاده در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، با اشاره به برگزاری دوره های توانمدسازی آموزش دهندگان، اظهار کرد: ۵۸ هزار و ۳۰۰ نفر در دوره‌های آموزش و توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی ثبت نام و شرکت کرده اند.

وی ادامه داد: مسئولیت اجرایی این پروژه با جهاد دانشگاهی است که در ۳ فاز انجام می گیرد. فاز اول ثبت نام و احراز هویت، فاز دوم ضبط فیلم های کوتاه همچنین بارگذاری و ارائه کار در مجموعه حدود ۴۰۰ فیلم کوتاه با عنوان های آموزشی مختلف است.

بارگذاری ۱۲۶ فیلم

رییس سازمان نهضت سوادآموزی اشاره کرد: ۲۰۰ عنوان فیلم کاملا تولید، ۱۲۶ فیلم اکنون بارگذاری شده و مابقی فیلم ها نیز به تدریج بارگذاری خواهد شد.
باقرزاده با بیان اینکه فاز سوم ارزشیابی پایانی در شهریورماه است افزود: علاوه بر موضوع ارزشیابی پایانی، آزمون های مرحله ای نیز طراحی شده که افراد می توانند نمونه سوالاتی را مرتبط با درس ببینند، پاسخ دهند و نتیجه آن را نیز دریافت کنند.
وی تصریح کرد: این روش آموزش در دنیا تحت عنوان MOOC  یا دسترسی آزاد به دروس فشرده متداول است مدل این است که ارائه دروس باید بین ۱۲ تا ۱۸ هفته طول بکشد .
ارائه ها مجازی است، جزوه نداریم
معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه محدودیتی برای ارائه افراد وجود ندارد، عنوان کرد: ارائه ها باید حتما به صورت مجازی و غیرحضوری باشد به دلیل اینکه مایل به ارائه جزوه و کتاب نیستیم.

کسب ۶۰ درصد نمرات برای بدست آوردن گواهی صلاحیت
باقرزاده خاطرنشان کرد: زمان پاسخگویی هر سوال در آزمون پایانی ۲ ساعت است این آزمون نمره منفی ندارد و افراد باید حداقل ۶۰ درصد نمرات را کسب کنند تا گواهی پایان دوره صلاحیت حرفه ای را بدست بیاورند.

شرط ادامه همکاری با سازمان
رییس سازمان نهضت سوادآموزی در پاسخ به این سوال که شرط ادامه همکاری با سازمان نهضت سوادآموزی چیست؟، گفت: اگر فردی در دوره ثبت نام نکرده باشد و یا اینکه موفق به احراز حد نصاب تعیین شده نشده باشد قطعا با او همکاری نمی کنیم.
وی ادامه داد: این دوره برای افرادی برگزار شده که تا پایان سال ۹۵ با ما همکاری داشتند اگر فردی با سازمان همکاری نداشته و در این دوره ثبت نام کرده ارائه گواهینامه جوازی برای همکاری با سازمان نیست.
وی در پایان تاکید کرد: شرط ادامه همکاری افراد در سازمان نهضت سوادآموزی کسب گواهینامه صلاحیت حرفه ای و داشتن همکاری با سازمان در سال های گذشته است.

منبع: خبرگزاری پانا

   

برچسب ها : 58300 آموزش دهنده توانمندسازی دانشگاهی

ثبت نام 58300 آموزش دهنده در دوره‌ های توانمندسازی جهاد دانشگاهی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه