تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

ثبت نام بیش از ۱۱ هزار معلم برای تصدی پست مدیریتی ۳۰۶۰ مدرسه

ثبت نام بیش از ۱۱ هزار معلم برای تصدی پست مدیریتی ۳۰۶۰ مدرسه

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ، پیش از ظهر امروز علی زرافشان در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه و در ساختان آموزش متوسطه در خیابان ایرانشهر برگزار شد، اظهار کرد: ارتقای مدیریت آموزشگاهی در قالب طرح «تعالی مدرسه» از مهم ترین برنامه های معانت آموزش متسوطه در سال ۹۷ خواهد بود.

وی از استقرار نظام برنامه ریزی مدرسه محور در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در دوره متوسطه اول و دوم خبر داد و عنوان کرد: با اجرای طرح تعالی در مدارس زمینه مشارکت همه ارکان های مدرسه در مدیریت و اداره فرآیند تعلیم وتربیت فراهم می شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آ‌موزش وپرورش از آغاز به کار سامانه انتخاب مدیران مدارس خبر داد و افزود: دراین فرآیند که طی یک سامانه الکترونیکی انجام می شود ، تاکنون بیش از ۱۱ هزار معلم برایث تصدی ۳۰۶۰ پست مدیریت مدرسه ثبت نام کردند و دراین راستا آزمونی برای داوطلبان در خردادماه برگزار می شود.

وی ادامه داد: با اجرای طرح انتصاب مدیران، فرآیند انتخاب مدیران از سوی رؤسای ادارات آموزش وپرورش جای خود را به انتخاب مدیران توسط معلمان مناطق می دهد.

زرافشان خاطرنشان کرد:  اجرای طرح سنجش صلاحیت مدیران یکی از برنامه های آموزش وپرورش در سال جدید خواهد بود.

وی اضافه کرد: سال۹۶ سال خوب برای توسعه و تقویت آموزش مهارت ها بود، دراین خصوص علاوه بر آموزش وپرورش، سازمان نیروهای مسلح نیز به آموزش مهارت هایی فنی به سربازان اقدام کرد و تفاهم نامه هایی را نیز با آموزش وپرورش امضا کرد.

   

برچسب ها : مدیریتی مدرسه

ثبت نام بیش از ۱۱ هزار معلم برای تصدی پست مدیریتی ۳۰۶۰ مدرسه

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه