تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

دیدار نوروزی وزیر آموزش‌وپرورش با کارکنان حوزه ستادی

دیدار نوروزی وزیر آموزش‌وپرورش با کارکنان حوزه ستادی

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، صبح امروز سید محمد بطحایی به مناسبت آغاز سال جدید از نزدیک با معاونان، مدیران کل، کارشناسان و کارکنان حوزه ستادی دیدار کرد و آغاز سال جدید را به آن‌ها تبریک گفت.

در این دیدار سید محمد بطحایی گفت: صرف‌نظر از رده‌های سازمانی مختلف، همه ما اعضاء یک خانواده هستیم، خانواده‌ای که موفقیت یا ناکامی نظام آموزش‌وپرورش به‌پای آن نوشته خواهد شد، بنابراین موفقیت ما درگرو  تلاش همه اعضاء هست و ملاک موفقیت بر اساس کار یک فرد سنجیده نمی‌شود و این کار جمع و گروه است که باعث موفقیت می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت‌هایی که در دوره چندماهه دولت دوازدهم در وزارت آموزش‌وپرورش انجام‌شده است، اظهار داشت: کارهای زیادی را باهم شروع کرده‌ایم و به‌واسطه تلاش همکاران موفقیت‌های زیادی داشته‌ایم و سختی‌های زیادی هم‌پشت سر نهادیم و کارهایی را که امید موفقیت در آن کم بوده را با یکدیگر به سرانجام رساندیم اما این مقدار فعالیت کافی نیست و باید تلاش بیشتری کرد.

سید محمد بطحایی با ترسیم نقشه راهبردی وزارت گفت: در سال ۹۷ مدارس باید به سمتی بروند که دانش آموزان پس از خروج از مدرسه توانایی حل مسائل زندگی را داشته باشند.
آلبوم تصاویر ۱
آلبوم تصاویر ۲

   

برچسب ها : دیدار نوروزی آموزش وپرورش کارکنان ستادی

دیدار نوروزی وزیر آموزش‌وپرورش با کارکنان حوزه ستادی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه