تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

آگهی استخدام حسابدار در تهران امروز – همه روزه در سایت کاریاب

در رابطه با استخدام حسابدار باید بگوییم که با توجه به اوضاع اقتصادی امروزه یکی از معیارهای اصلی انتخاب شغل استخدام حسابدار در تهران، میزان حقوق است. بر خلاف گذشته که این معیار نسبت به معیارهای دیگر ارزش کمتری داشت ولی متاسفانه و به مرور زمان مسایل مالی اولویت بیشتری پیدا کرده به طوری که شخص بعد از گرفتن مدرک تحصیلی تنها به خاطر حقوق بیشتر به سمت شغلی غیر مرتبط با رشته تحصیلی اش گرایش پیدا میکند. در این مقاله سعی کردیم به شغل حسابداری و بررسی بازار کار استخدام حسابدار در تهران بپردازیم.

بازارکار استخدام حسابدار در تهران

جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورت های حسابداری در شکل ها و مدلهای گوناگون طی فرایندی انجام میشود که به آن حسابداری میگویند. حسابدار اطلاعات مالی را ثبت میکند و برای استفاده در اختیار مدیر سازمان, شرکت یا ارگان قرار میدهد تا بر اساس این گزارشات مالی تصمیم گیری شود. متقاضیان استخدام حسابدار در تهران بهتر است بدانند که حسابداران معمولا دفاتر و نرم افزارهایی دارند که داده های خام را در ان ثبت کرده و به انها نظم میدهند در بعضی موارد رئیس حسابداری فعالیت بقیه حسابداران را زیر نظر میگیرد. متقاضیان استخدام حسابدار در تهران دقت داشته باشند که حسابدار میتواند مدیر مالی سازمان، ارگان یا شرکت بشود یا به عنوان مشاور به مدیر شرکت ایده بدهد که از منابع مالی شرکت چطور استفاده کند و چه سرمایه گذاری هایی را انجام دهد همچنین میتواند بر اساس دانش و تجربه شخصی خود راههایی برای تامین مالی شرکت ارائه دهد.

قارع التحصیلان رشته حسابداری و داوطلبان استخدام حسابدار در تهران میتوانند در همه موسسات تجاری، دولتی، غیر دولتی، ادارات، موسسه های بیمه، بانکها و سازمان حسابرسی که یکی از سازمانهای بزرگ دولتی است مشغول به کار شوند. اگر فارغ التحصیل رشته حسابداری هستید اصلا نگران نباشید چرا که بازار کار این رشته به نحوی است که هر شرکت یا موسسه یا شخصی برای سرمایه گذاری و پیشرفت کارش نیاز به حسابدار توانمند دارد.

درآمد و حقوق استخدام حسابدار در تهران

حسابداران اغلب در شرکت ها، ادارات و سازمانها کار میکنند ولی یک حسابدار میتواند به صورت دورکاری (در منزل ) هم فعالیت داشته باشد. معمولا در اسفند ماه که پایان سال مالی هست یا در تیرماه که زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی است ساعات کاری انها افزایش می یابد. ثبت اسناد حسابداری، اطلاعات و حقوق کارمندان، بررسی صورت های مالی و مالیات، براورد سود و زیان، ارائه روشهایی برای کم کردن هزینه از جمله وظایف حسابدار است. حقوق حسابدار با توجه به تحصیلات و رده شغلی متفاوت است مثلا استخدام حسابدار در تهران در سطح کارشناسی تحت عنواین شعلی کارشناس, حسابرس، کارشناس مالی، کارشناس بودجه، حسابرس داخلی و….. برای کار تمام وقت حدود 3 میلیون تومان و استخدام حسابدار در تهران در سطح سرپرستی تحت عنوانین شغلی سرپرست مالی، سرپرست حسابداری، رئیس حسابداری، حسابدار ارشد و… 5 میلیون می باشد.

استخدام حسابدار در تهران در سطح مدیریت تحت عناوین شغلی مدیریت مالی، رئیس حسابداری، حسابرس داخلی و… حدود 12 میلیون تومان است. لازم به ذکر است سابقه کار و تجربه و مهارت حسابدار تاثیر زیادی در حقوق و درامد آن دارد. یعنی اگر حسابدار از مهارت، تجربه و سابقه کاری خوبی برخوردار باشد در نتیجه سرمایه انسانی برای شرکت به حساب می آید و از درامد بیشتری برخوردار می گردد. داوطلبین استخدام حسابدار در تهران توجه داشته باشند که شایان ذکر است که این اعداد تقریبی و به صورت میانگین اعلام شده و مسلما عوامل متعددی از جمله تجربه, مهارت, سابقه کار, روابط سازمانی و…. در افزایش حقوق و درامد حسابدار بسیار تاثیر گذار است.

   

برچسب ها : استخدام حسابدار تهران امروز کاریاب

آگهی استخدام حسابدار در تهران امروز – همه روزه در سایت کاریاب

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه