تبلیغات


مکان تبلیغات شما

بزودی در این مکان تبلیغات درج میشود

استخدام نیروی انتظامی استان مرکزی در مقطع درجه داری در سال ۹۶

استخدام نیروی انتظامی مرکزی ۹۶

۱۲ اسفند ۹۶ – نیروی انتظامی استان مرکزی به منظور تامین نیروی انسانی موردنیاز خود از از ۱۸ اسفند اقدام به جذب نیرمی‌کند.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان مرکزی اعلام کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی از بین جوانان مومن و انقلابی در نظر دارد به مناسبت میلاد با سعادت صدیقه کبری حضرت زهرا (س) در مقطع پیمانی درجه داری، برای سال آینده از داوطلبین مرد ثبت نام به کند.
این مرکزی افزود: داوطلبان استخدام در نیروی انتظامی می‌توانند از تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۶ با مراجعه به سایت اینترنتی (www.gozinesh.police.ir) نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نموده و نتیجه ثبت نام و کد رهگیری خود را به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان مرکزی واقع در خیابان بهزیستی، روبروی نمایندگی ایران خودرو ارائه نمایند
مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: هم اکنون سایت استخدامی نیروی انتظامی جهت ثبت نام در دسترس نیست و زمان بازگشایی ۱۸ اسفندماه است.

۱۷ خرداد ۹۶ – نیروی انتظامی استان مرکزی به منظور تامین نیروی انسانی (مرد) موردنیاز خود نیرو جذب می کند. سرهنگ خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: نیروی انتظامی استان مرکزی به منظور تامین نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود از بین جوانان مومن متعهد و کارآمد به صورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع افسری استخدام می کند.
سرهنگ خلجی افزود:این استخدام برای مقاطع کارشناسی و بالاتر است و از طریق آزمون ورودی، مصاحبه ،معاینات پزشکی و دیگر مراحل انجام می شود.
وی اضافه کرد: آگهی استخدام با مدرک دیپلم در مقطع درجه داری هم به زودی انتشار خواهد یافت
داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های ۲۱۸۶۵۴۹ و۳۴۰۶۴۷۵۰۰تماس بگیرند.

برای مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی اینجا کلیک کنید

لطفا به این مطلب رای دهید

[رای ها: 7 امتیاز: 4.1]
   

برچسب ها : استخدام نیروی انتظامی استان مرکزی

استخدام نیروی انتظامی استان مرکزی در مقطع درجه داری در سال ۹۶

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های خبری بصورت خودکار جمع آوری شده است در صورت هرگونه مشکل با ایمیل زیر با ما در ارتباط باشید

کانال تلگرام سایت

خبرهای تازه